Новини

Хрещення в с.Колодязне


  Є події в житті Церкви, які вона сприймає по особливому чуттєво із великою радістю. Така подія сталася 20 червня 2021 року в с. Колодязне. Церква поповнилась 13 новими членами, які вступили в завіт з Богом через святе по вірі водне хрещення.

   Ця урочиста подія відбулася на березі річки Случ. Молоді юнаки та дівчата перед всією церквою заявили про своє тверде рішення - слідувати за Христом. Дуже багато людей з різних церков та односельчани стали свідками і були присутніми на цьому урочистому богослужінні. Також, підтримати та привітати церкву в такий важливий день приїхав хор з церкви с. Малеве та її пресвітер Хорошенко В’ячеслав Леонідович.

    Перед початком пастор помісної церкви Олександр Татарчук, закликав всіх присутніх бути уважними та почути те, що для кожного з них хоче сказати Господь. Він зачитав місце із Біблії: «Хто увірує й охриститься, - буде спасений…» Він наголосив, що передувати хрещенню обов’язково має віра. Лунав чудовий та урочистий спів хору: «Богу довіряюсь», «Ми маєм тайну від Ісуса» та інші збудовуючі псалми.
В’ячеслав Леонідович, відзначив, що хрещення є зовнішнім свідоцтвом про внутрішні переміни, які відбулися у житті людини, коли Святий Дух через віру привів її до покаяння і навернення до Бога.
  Після хрещення відбулося урочисте богослужіння, на якому нові члени церкви вперше прийняли участь у Вечері Господній. Потім помісна Церква привітала охрещених віршем та подарунками і В’ячеслав Леонідович залишив для них побажання: «Сьогодні ви зробили важливий крок в житті, але попереду ще довгий і непростий шлях. Збережіть чистоту вашої душі, любов до Господа і до Його Церкви та бажання працювати в Його ім’я».