Новини

100-річчя церкви ЄХБ с. Плоске

19 вересня 2021 року в церкві села Плоске Острозького району відбулося святкування 100-річчя з дня заснування церкви. Розділити радість помісної церкви зібрались не лише її члени, а й багато віруючих з різних сіл та міст.

Святкове богослужіння розпочалось із привітання, яке виголосив пресвітер церкви Віктор Войцеховський. Після цього хористи натхненно виконали величну пісню-молитву «Отче наш». Активну участь у богослужінні прийняли не лише місцевий дитячий хор, підлітки, молодь, а й значна частина гостей. Вони висловили щирі привітання і побажання помісній церкві й надалі твердо стояти у вірі, віддано служити Господу і невпинно зростати.


Також було багато спогадів з уст тих людей, чиї батьки й діди брали участь у створенні церкви в селі Плоске. Зі сльозами на очах вони згадували величні діла Божі й славили Його ім’я. Ведучі зачитали історію церкви від початку її створення і до сьогодні. Розповідь супроводжувалася показом фотографій із життя церкви.
Зібрання закінчив обласний пресвітер Андрій Корнійчук, який вручив подарунок для церкви і висловив побажання братам та сестрам не занедбувати служіння Богові.

Брат Олександр Сташук, який має талант до написання слів і музики, подарував диригентові хору свою збірку пісень. Після богослужіння усі присутні були запрошені на смачний святковий обід.
Людмила Крещук.