Новини

Рукопокладення на пасторське служіння у церкві "Дім Євангелія" смт. Оржів

12 вересня 2021 рокуцерква «Дім Євангелія» смт. Оржівмала особливе богослужіння – рукопокладення на пасторське служіння брата Олександра Ковальця.

Молитву з рукопокладенням звершували голова рівненського об’єднання церков ЄХБ Андрій Корнійчук та Микола Мирончук, який свого часу був засновником цієї церкви та першим звершував пасторське служіння, а зараз є пастором в церкві «Благодать» м. Ірпінь.

Брат Олександр народився 18 червня 1971 року в Оржеві. Він пережив першу зустріч з Господом 19 січня 2002 року у церкві с. Бронники. Покаявшись у своїх гріхах перед Всевишнім, юнак вирішив скласти заповіт з Богом через водне хрещення, яке відбулось 8 вересня того ж року. У своїй церкві брат старанно і віддано звершував дияконське служіння.
Зараз він з дружиною Оксаною (дівоче призвище Сандара), виховують трьох діток: Анатолія, Віту й Іллю. Улюбленим місцем зі святого Письма є вірш з книги Ісаї 40:31 «а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!».
Нехай ці прекрасні слова стануть натхненням і підбадьоренням для брата Олександра в непростому пасторському служінні.