Новини

Випускний у Рівненському Біблійному коледжі

4 червня 2022 року, відбулася святкова подія – вручення дипломів випусникам Рівненського біблійного коледжу , які протягом двох років поглиблювали свої знання в стінах учбового закладу. Так, дипломи різних спеціальностей отримали 60 студентів: 16 – на факультеті «Організація та розвиток церковного служіння», 7 – «Молодіжне служіння», 16 – «Дитяче служіння», 6 – «Сестринське служіння», 15 – «Музичне служіння».

Розпочалося урочисте служіння з вітального слова директора коледжу Нисинця Олега. Також, зі словами привітання до студентів звернулися завідуючі факультетів Фомічов Руслан, Муляр Олександр, Гребенюк Наталія, Яблоцький Богдан, Остра Людмила та запрошений гість з Київської Богословської Семвнарії Василь Острий.

У свою чергу студенти поділилися своїми враженнями, спогадами та надбаннями, які принесли для них ці два незабутні роки навчання. Протягом  урочистого зібрання лунали чудові пісні у виконанні Яблоцького Сергія та музичного гурту прославлення І ЦЄХБ м. Рівного.
На закінчення урочистостей зі словом настанови до студентів-випускників звернувся голова Рівненського обласного об'єднання церков ЄХБ Корнійчук Андрій. У своєму слові він закликав студентів стати у перші ряди тих, хто буде нести слово Євангелії та діл милосердя, у котрих сьогодні мають гостру потребу жителі нашої держави.